Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Kontakt

  • Szkoła Pamieci SPW
    ul. Borowikowa 20
    85- 367 Bydgoszcz
    NIP: 554-256-94-43
  • E-mail:delfin@spw.pl
  • Telefon+48.523453303
  • Godziny działania sklepuCodziennie 8:00 - 16:00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
» O firmie

O firmie

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy przedstawioną w wyjątkowym interaktywnym katalogu 3D. Zapraszamy w ciekawą podróż poprzez 28 kart prezentujących naszą firmę. Mamy nadzieję, że zachęcimy Was do skorzystania z naszych usług.

Monika i Maksymilian jako pierwsi w Polsce na wielką skalę udowodnili, że trening pamięci i koncentracji uwagi jest nie tylko możliwy, ale i skuteczny. Krótko później powstała rodzinna firma, która spopularyzowała trening pamięci. Zainteresowanie mediów i chętnych na kursy było olbrzymie i wkrótce na terenie całej Polski kilkaset osób rozpoczęło działalność treningową na bazie doskonałej metody.

Rekordy pamięciowe Moniki i Maksymiliana przywołujemy z dumą, jako fundament czegoś nowego w polskiej edukacji. Zasadniczą cechą naszej metody jest jej powtarzalność i gwarancja wyników. Pracując z grupami na terenie całej Polski ze zdumieniem stwierdziliśmy, że najbardziej spektakularne efekty trening przynosi nie najzdolniejszym, lecz właśnie osobom ocenianym jako przeciętne lub słabe. Trening pamięci nie tylko wyzwala potencjał drzemiący w każdym z nas. Oprócz tego inspiruje, powoduje że szkoła, czy szerzej pojmowana praca intelektualna, przestaje być ciężarem nie do sprostania - przeciwnie - staje się wyzwaniem, które podejmuje się z największą przyjemnością. Szkoła, uczelnia, praca - dla wielu naszych wychowanków z miejsc porażek przekształciły się w arenę osobistego sukcesu.

Rozwój technologiczny, który dokonał się w ciągu ostatnich prawie 20 lat pozwolił natomiast na stosowanie znacznie lepszych rozwiązań multimedialnych i audiowizualnych w zastosowaniach edukacyjnych.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl